Проукраїнські сили на чолі з партією «Блок Петра Порошенка «Солідарність» стали переможцями виборів

За результатами місцевих виборів депутати партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» отримали найбільший мандат довіри від виборців та сформували одну з найбільших фракцій в Сумській обласній раді.

Порівняно зі списками інших політичних сил партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» до підбору депутатів підійшла більш ретельно, делегувавши до обласної ради 14 добре відомих людей на Сумщині, серед яких колишній очільник УМВС в Сумській області Анатолій Річкаль. Саме йому новообраний депутатський корпус облради делегував повноваження першого заступника голови Сумської облради.

Також у списку депутатів від «БПП «Солідарність» – Микола Клочко, Володимир Горох, Володимир Зубко, Віра Лаврик, Олександр Линник, Олександр Непочатов, Олег Остапенко, Іван Романюк, Геннадій Свірський, Володимир Токар, Юрій Христій, Валерій Чалий, Юрій Яремчук. З перших днів обрання депутатами представники партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» наголосили на тому, що головне завдання – зробити стабільну демократичну більшість в Сумській обласній раді.

Більшість, яка буде працювати в інтересах громади. Голова Сумської обласної організації партії Микола Клочко заявив, що «БПП «Солідарність» не переслідує мету – керівні посади, єдиний пріоритет – виконання своїх передвиборчих обіцянок та щоденна клопітка робота задля  соціально-економічного розвитку регіону.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*