Сквер Сумсько-Київських дивізій під опікою «БПП «Солідарність»

Напередодні Дня захисника України партійці та активісти Сумської міської організації політичної партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» влаштували масштабну толоку в центрі Сум у сквері СКД.

Прибрати опале листя, суху траву, сміття, обпиляти чагарник, підрізати сухі гілки дерев – саме цим зайнялися сьогодні з ранку в сумському сквері СКД активісти «БПП «Солідарність».

unnamed-6 unnamed-8

Міські партійці вже не один сквер та пам’ятник Сум облагородили та привели до ладу. Навесні і влітку своїми силами вони разом з активістами молодіжного крила «БПП «Солідарність» влаштували прибирання в міському центральному парку, сквері на вулиці Ковпака та на території студентського пляжу.

unnamed-5 unnamed-10

Тепер же, щоб краще підготуватися до великого свята, активісти зібрали сміття і зрізали деревну поросль, вирвали високу траву. Все сміття було зібрано в мішки та вивезено вантажним автомобілем за межі міста. Партійці не даремно обрали для толоки саме сквер Сумсько-Київських дивізій. Посеред скверу встановлено пам’ятник воїнам Сумсько-Київських дивізій, які звільнили місто Суми від фашистських окупантів в 1943 році. Сьогодні сумчани також зі зброєю в руках звільняють нашу землю, окуповану Росією та боронять мир та спокій на Сумщині.

unnamed-12 unnamed-14

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*