Партійці Липової Долини привітали зі святом весни жінок-волонтерок

Напередодні жіночого свята 8 Березня Липоводолинські депутати «БПП «Солідарність» зустрілися з жінками-волонтерами, які в’яжуть теплі речі для воїнів АТО. Всі вони хороші рукодільниці-в’язальниці. Кожна відкладає домашню роботу і замовлення рідних на якусь річ і старається встигнути до чергової відправки допомоги, покласти до неї побільше речей, які пригодяться солдатам на фронті. Доводилося навіть виконувати і спецзамовлення.

Працюють жінки з нитками, що купуються для волонтерських потреб на виділені кошти партійцями БПП І.Салом , П. Ткаченком та І.Марченком.

Напередодні свята до жінок-волонтерок партійці завітали вітаннями та солодощами, посиділи за тортом, фруктами і домашнім вином. Спілкувалися на свої жіночі теми – про рідних, цікавенькі рецепти і творчі задуми в рукоділлі. Найемоційніше – на тему війни, до деталей обговоривши останні телевізійні новини і те, що чули від друзів-знайомих. Звучали різні думки «про політику», а спільною була та, що волонтерська допомога «на часі», її з нетерпінням чекають майже в кожному підрозділі.

На тій зустрічі була присутня ще одна жінка, яка також із перших днів війни підтримує воїнів-земляків. Це депутат районної ради, вчитель Русанівського НВК О.Шталтовна. Зі своїми учнями Олена Миколаївна підготувала пошуково-дослідницьку роботу, в якій розповіли про всіх земляків-русанівців, хто був мобілізований чи служить на контрактній основі. Ось таким є внесок у перемогу наших землячок, які прагнуть миру і найшвидшого повернення додому, до родин всіх чоловіків – захисників України.

media-share-0-02-05-3ed98010db9ecb14eec09675deb68362ab084a32ba644d5700dc0b746bb5482c-picture

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*