Валерій Чалий організував в Лебедині низку толок, після яких на учасників прибирання чекали приємні сюрпризи

За підтримки та ініціативи депутата фракції «Солідарність» в Сумській облраді Валерія Чалого в Лебедині відбулася низка толок. Загалом по місту було визначено шість локацій для прибирання – територія колишнього маслозаводу, територія за магазином «Хороший» та стадіону ШМАС, міст та територія біля мосту на вул. Кобижча,  територія ЗОШ № 1, територія за автовокзалом та територія біля озера.

Небайдужі лебединці долучилися до наймасштабнішого прибирання країни – всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!». Протягом двох днів студенти, школярі, небайдужі громадяни, волонтери, депутати міської ради, обласної ради, посадові особи міськвиконкому не шкодуючи власних сил та часу робили добру справу – прибирали Лебедин після зими.

dsc_2268 dsc_2307

По закінченню прибирання, на учасників акції чекали приємності – польова каша, шашлик та концертна програма, яку організував Валерій Чалий.

dsc_2334

Втомлені, втім задоволені масштабом виконаної роботи лебединці смакували кашею, шашликами, насолоджуючись водночас талановитим виконанням музичних композицій солістами МЦКД, народної вокальної студії «Овація», вокального гуртка «Зорепад», дитячого вокального ансамблю «Феєрія». dsc_2384

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*