Майбутні помічники депутатів вчилися жити без корупції

За ініціативи Сумської територіальної організації партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та за підтримки місцевого осередку МГО «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» у Сумській області було проведено тренінг для учасників проекту «Школа помічника депутата» на тему, як протидіяти корупції.

Сьогодні в Сумській області проводиться системна роботи з протидії корупції, головними ініціаторами якої є керівництво області та правоохоронні органи. Зважаючи на те, що майбутнім помічникам депутатів зовсім скоро доведеться працювати в державному секторі, було прийнято рішення провести низку тренінгів щодо протидії корупції, одним з яких став тренінг керівника «Міжнародного комітету сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» у Сумській області Дмитра Мальцева.

unnamed-1

Як зазначив сам Дмитро Мальцев, молодь – це не лише активна частина суспільства, а й рушійна сила змін! Молоді люди мають знати, як захистити власні права та протидіяти корупції в повсякденному житті, а тим паче, працюючи в державному апараті. Дмитро Мальцев розповів майбутнім помічникам депутатів про норми українського та міжнародного законодавства, які захищають країну від корупції, розповів, як, не маючи відповідної юридичної освіти, ефективно протидіяти корупції.

«Одним із головних завдань проекту «Школа помічника депутата» є навчити молодь критично мислити та не боятися захищати власні права та права українського суспільства, знати як це зробити швидко та ефективно», – зазначила керівник Секретаріату Сумської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Марина Нагорна.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*