Партійці Липоводолинщини знову побували на буремному Сході

За час неоголошеної війни на Сході України вже відбулась не одна поїздка в зону АТО до своїх земляків партійців «БПП «Солідарність» Липоводолинського району. То ж не виключенням стала і чергова поїздка, коли партійці відвезли гуманітарну допомогу в зону АТО. До неї готувались заздалегідь: просили солярку у місцевих аграріїв, продукти у місцевих громад. Передали бійцям плакат, намальований дітьми в День Незалежності у партійному офісі.

Спочатку відвідали підшефних бійців 27-го штурмового батальйону «Айдар» ЗСУ. Для партійки і волонтерки Тетяни Пось дуже приємною була несподіванка – хлопці подарували їй Прапор, розписаний побажаннями і поздоровленнями з Днем народження, який пані Тетяна відсвяткувала на День Незалежності України. «Цей Прапор я обов’язково  приєднаю до інших прапорів із зони АТО у своєму партійному офісі», – розповіла Тетяна Пось.

wp_20170829_17_37_48_pro

Також партійці відвідали бійців 72-ї ОМБР, 21-ї бригади Нацгвардії, 1-ї гвардійської танкової бригади і 92-ї артбригади.

img_4209

«Ми і надалі будемо підтримувати наших бійців у їхній нелегкій боротьбі. І вже на наступний місяць плануємо збір продуктів для подальшої передачі їх в зону АТО», – наголосили липоводолинські партійці.

wp_20170829_13_31_37_pro wp_20170829_13_31_41_pro

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*