Партійці БПП відвідали «айдарівців» в зоні проведення АТО

Партійці Липоводолинської районної організації партії «БПП «Солідарність» спільно з працівниками культури району вирішили відвідати бійців в зоні АТО. Цього разу дороги пролягли на Новолуганське (Світлодарська дуга) в нульову зону, де розташовується 1 штурмова рота 24 штурмового батальйону «Айдар», з якою налагоджені тісні давні зв’язки.

Партійці розповідають, на жаль, спілкування було недовгим, бо саме перед нашим приїздом у роті були втрати. Зустрічали командир роти «дядя Коля» і Володимир Білик.

WP_20171026_07_32_06_Pro WP_20171026_10_17_00_Pro

Липоводолинці їхали не з пустими руками. Продукти і теплі речі  від Московської і Лучанської громад, а також жителів Липової Долини Ф.Радько, Н.Яїчко, К.Мовчан, С.Різничок і С.Калініченко.

Солярка – ТОВ «Надія», ФГ «Поділля-інвест», СВК «АФ «Семенівська», ТОВ «Руслан». ТОВ «Беєве» виділило мікроавтобус для працівників культури і повністю заправило його.

На прохання партійки БПП і волонтера Тетяни Пось вихованці будинку для дітей та юнацтва виготовили сувенірні скриньки, в які поклали листи, написані старшокласниками Липоводолинської  школи  до бійців і дитячі малюнки. Ці скриньки були вручені вищеназваним айдарівцям, а також бійцям 54-ї ОМБР, в якій служить наш земляк із с. Яснопільщина Сергій Цимбалюк. Також заїжджали в нашу підшефну 92-у бригаду, де служив Козловцев Саша з Яснопільщини.

Концерт артисти дали в місті Мар’їнка, яке знаходиться в прифронтовій зоні та майже щодня обстрілюється сепаратистами. Важливо було провести концерт в денний час, тому що після 17 вулиці прострілюються бойовиками.

CIMG3431 CIMG3449

Жителі тепло зустрічали працівників культури. Виконали як народні українські пісні, так і естрадні композиції. На знак вдячності за постійну волонтерську підтримку Т.Пось, І.Титаренко,  В.Нестеренко отримали Подяки від військових. Таку ж відзнаку вручили і працівникам культури.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*