Депутати БПП посприяли участі роменської команди юних дзюдоїсток в престижному всеукраїнському турнірі

За підтримки депутатів міськради від партії  «БПП «Солідарність»  роменська команда юних дзюдоїсток взяла участь у Другому Всеукраїнському турнірі з дзюдо з яскравою назвою «Українка-2017», який відбувся наприкінці листопада в місті Дніпро. Це унікальний турнір для дівчат в рамках офіційного календаря Федерації дзюдо України.

Цього року на змагання зібралося  понад 180 учасниць з усіх регіонів країни, різних вікових груп, таким чином, маючи можливість позмагатися на татамі максимальній кількості молодих спортсменок.

Роменська команда дзюдоїсток показала гарні спортивні результати та привезла додому три  золотих, дві срібних та чотири бронзових медалей. «Ми дуже вдячні депутатам Роменської міськради від БПП Володимиру Роздобудько та Костянтину Малишеву за надану фінансову допомогу в участі нашої команди в турнірі такого високого  рівня. Адже мета Всеукраїнського турніру «Українка» – це популяризація дзюдо серед дівчат та підвищення майстерності юних дзюдоїсток. Проведення такого турніру актуально для заохочення української молоді до здорового способу життя», –  розповів тренер юних спортсменок Дмитро Богуш.

IMG-88aaa30df220464802a07d6b9067b159-V

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*