На Липоводолинщині відкрито амбулаторію

Для громади села Беєво після проведення ремонту відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини. На реконструкцію об’єкту було використано  365 тис. грн. В дану суму включено кошти громади села, районного, сільського бюджетів, а також проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

Капітальний ремонт приміщення включив у себе комплекс ремонтно-будівельних робіт, який передбачив заміну, відновлення та модернізацію за вимогами планування медичного закладу.

Урочиста мить заходу – перерізали стрічку сільський голова Олександр Плутенко та  наш партієць депутат районної ради від БПП «Солідарність» керівник ТОВ «Беєве» Іван Сало.
Після урочистого відкриття присутніх запросили до оновленого приміщення. Завідувач амбулаторії Віктор Хамлак показав відремонтовані та облаштовані приміщення, розповів про призначення кабінетів.

Не тільки мешканці села Беєве, а й жителі навколишніх сіл тепер зможуть в повному обсязі отримувати якісну первинну медичну допомогу в сучасному медичному закладі.

Беєве

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*