Партійці «БПП «Солідарність» долучилися до заходів з нагоди Дня Соборності України

Сумщина відзначила День Соборності України. В кожному населеному пункті області відбулися урочисті та святкові заходи, організаторами яких виступили активісти та партійці «БПП «Солідарність».

Так, Роменська міська організація партії «БПП «Солідарність» відзначила День Соборності України низкою святкових заходів. Напередодні свята міська організація БПП провела конкурс дитячого малюнку на тему «Єдина соборна Україна». Кращі роботи маленьких роменських художників були виставлені на загальний огляд у громадській приймальні партії. У центрі міста місцевими активістами партії «БПП «Солідарність» провели акцію «Соборність означає Єдність», на якій разом з щирими привітаннями  перехожим дарувалися стрічки в національних кольорах.

Роменські партійці БПП організували молодіжний  флешмоб. Під час акції партійці разом з учнями місцевих шкіл склали патріотичне гасло «Україна єдина».

DSC_0665 DSC_0794

В читальному залі міської бібліотеки за участю активістів міської організації «Солідарність» відбулася поетична година «Об̕ єднаємося ж, брати мої».

Партійці Конотопського району цього дня вставили намети, де видавали свіжий номер партійної газети, стрічки в кольорах державного прапора, календарі та вітали кожного, хто отримував подарунки, зі святом.

вруч. под. День Соборн.

Партійці «БПП «Солідарність» в Лебединській міськраді взяли участь у мітингу, який проходив в міському парку ім. «Тараса Шевченка». Поклали квіти до пам’ятника та приєдналися до патріотичного «Ланцюга Єдності».

26996922_1643520309046814_719464460_n OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Загалом в кожному населеному пункті партійці «БПП «Солідарність» ініціювали заходи різного характеру, щоб, перш за все, нагади українцям про нашу єдність та споконвічну волю до волі та перемоги.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*