Віталій Савоненко організував нараду з лікарями Краснопільщини щодо провадження медичної реформи

За ініціативи голови районної ради, голови Краснопільської райорганізації партії «БПП «Солідарність» Віталія Савоненка відбулася нараду з головними лікарями комунальних закладів охорони здоров’я району, на якій обговорили основні етапи реалізації медичної реформи. У засіданні також взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, селищний голова Юрій Яремчук, заступник голови районної ради Іван Гавенко.

Про основні кроки, які вже зроблені на шляху до змін в превинній ланці медичної галузі розповіла головний лікар КЗ “Краснопільський РЦПМСД” Валентина Масалітіна. Так, сьогодні активно проходить процес інформатизації населення через засоби масової інформації щодо порядку укладення декларацій про обслуговування з сімейними лікарями. В майбутньому також планується поширення листівок та вихід ефіру на радіо. Окреслили проблему забезпеченості робочих місць сімейних лікарів комп’ютерною технікою та шляхи її вирішення.

Учасники наради обговори  процедуру перетворення бюджетного  медичного закладу в некомерційне підприємство. “Перетворення закладів на некомерційні підприємства є найкращим інструментом для запобігання можливому надмірному податковому навантаженню, банкрутству реорганізованих у підприємства комунальних закладів та скороченню наявної мережі”, – наголосив Віталій Олексійович.

Про основні напрямки співпраці центральної районної лікарні з КЗ “Краснопільський РЦПМСД” доповів головний лікар Краснопільської ЦРЛ Євген Івахненко.

За результатами робочої наради прийнято рішення про проведення розширеного засідання за участі представників об’єднаної територіальної громади Миропільської сільської ради та Краснопільського районного  військового комісаріату.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*