На Краснопільщині підняли питання протидії торгівлі людьми

За ініціативи голови Краснопільської районної організації партії «БПП «Солідарність» Віталія Савоненка та громадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» відбулося засідання круглого столу в рамках проекту ПРООН «Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми в Сумській області». Даний проект  має на меті сприяти гідному та безперешкодному доступу жителів територіальних громад, які постраждали від торгівлі людьми, до допомоги і захисту, а також до послуг із попередження торгівлі людьми, що гарантовані їм законодавством та міжнародними зобов’язаннями.

Присутні розглянули питання взаємодії посадових осіб територіальних громад із суб’єктами діючого Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми; налагодження системи ідентифікації та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми; залучення територіальних громад до участі в інформаційних кампаніях за кошти місцевих бюджетів з метою попередження торгівлі людьми та виявлення постраждалих осіб. Також, обговорили впровадження окремих підходів у роботі з внутрішньо переміщеними особами з метою захисту їх прав.

Наприкінці засідання було підкреслено, що рушійною силою протидії торгівлі людьми є широке інформування учнів, молоді та широких верств населення про ймовірні ризики та шляхи запобігання попадання в ситуацію торгівлі людьми. «Необхідно формувати небайдуже ставлення до проблеми торгівлі людьми у дітей та молоді у навчальних закладах, адже навики запобігання ризику та конструктивної поведінки в небезпечній ситуації можуть допомогти уникнути критичного становища в майбутньому», –  зазначив Віталій Савоненко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*