До Дня Захисника України партійці Липової Долини влаштували експозицію бойових прапорів, привезених із зони АТО

Партійці Липоводолинської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» напередодні Дня Захисника України запросили в офіс партійної  громадської приймальні найменших липоводолинців. Школярі з цікавістю оглядали експозицію прапорів, історію яких розповіла керівник громадської приймальні і волонтерка Тетяна Пось. Партійка неодноразово бувала в зоні АТО, доставляючи хлопцям на передову найнеобхідніше. 

Дітвора з цікавістю розглядала прапор з Авдіївської промзони, прошитий кулями та обпалений вогнем. Його подарували бійці 12 БАТу 72 ОМБР. Тут і прапори з побажаннями від бійців 72 ОБР, 92 артбригади, 406 артбригади, 45 штурмової десантної бригади, 24 штурмового батальйону Айдару, 27 Сумської артбригади.  І хоча контингент відвідувачів був досить юний  питання вони задавали по дорослому. Дівчаток, насамперед, цікавив побут воїнів, де вони живуть, що їдять, чи вистачає харчів.

Також школярі намалювали великий плакат, на якому виразили всю свою любов і побажання для бійців-земляків. Цей плакат буде передано на передову.

На закінчення зустрічі діток почастували солодощами і чаєм. Також кожній дитині вручили солодощі, які надав голова партійної організації Іван Сало.

20181011_140939 20181011_142915

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*