В Лебедині депутата БПП нагороджено Грамотою міського голови

За вагомий особистий внесок в утвердження засад місцевого самоврядування, активну громадську діяльність, небайдужість до проблем виборців та безпосереднє їх вирішення Грамотою міського голови Лебедина нагороджено депутата Лебединської міської ради, фракції «БПП «Солідарність» Наталію Логвиненко.

За відгуками вдячних мешканців міста Лебедина Наталія Логвиненко вже має свій рейтинг добрих справ на благо громади. Межі округу, за яким закріплена Наталія Миколаївна,– вулиці Ватутіна, Гагаріна, Героїв Майдану, Троїцька, Кричевського, Ломоносова, Волі, Гараганів, Павла Чубинського. За час представництва інтересів мешканців цих вулиць у міській раді сьомого скликання депутат створила три дієвих вуличних комітети, за її ініціативи та сприяння проведено освітлення вулиць Троїцької, Павла Чубинського, виконані роботи з очищення та благоустрою колодязів на закріплених вулицях. Сприяла також у вирішенні питання благоустрою вулиці Героїв Майдану.

За її ініціативи проведені роботи з профілювання дорожнього ґрунтового покриття. Наталія Миколаївна дбає також і про організацію дозвілля жителів свого округу: екскурсії, відвідування театрів. Долучилася і до проекту «Я люблю Лебедин». Ну і, звісно ж, не пропустила жодного засідання сесії міської ради та постійно веде особистий прийом громадян.

IMG-61230c18ab0fd7faec14da41e4d5c636-V

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*