Ми не повинні жити за принципом «Да, какая разница!», а продовжувати ту справу, за яку загинули Герої Небесної Сотні, – Родіон Дученко

Депутати та активісти «Європейської солідарності» разом із представниками влади та громадськості взяли участь у меморіальних заходах з нагоди вшанування пам’яті загиблих під час Революції Гідності. Заходи традиційно розпочалися із покладання квітів до могил Героя Небесної Сотні Олексія Братушки та інших земляків, полеглих у ході антитерористичної операції за незалежність і соборність України.

Виступаючи перед громадою своїми спогадами про події шестирічної давнини поділився учасник Революції Гідності, заступник голови фракції «Європейська солідарність» в Сумській облраді Родіон Дученко. Він зазначив, що ті події на Майдані нагадували справжні жахіття. В Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі, де частині мітингуючих вдалося сховатися від наступу «беркутівців», не встигали витирати підлогу від крові, вона в прямому сенсі слова – була залита кров’ю.

23717 sorada.gov.ua-0220-133540-01

За словам депутата, зранку до самої ночі тоді ховали людей. Тоді весь Майдан, десятки тисяч людей, навіть кремезні чоловіки, які стояли на Інститутській, на Грушевського плакали, бо ми втратили тоді найкращих – тих, хто вважав своїм громадянським обов’язком залишити свої справи і їхати в столицю боротися за справедливість і гідність. Це була справжня еліта, цвіт нації.

Родіон Дученко наголосив, сьогодні нова влада своїми реваншистськими кроками ніби намагається йти тим же шляхом, що й команда Януковича, підштовхуючи активну частину громадянського суспільства до рішучих дій. «Я хотів би закликати всіх, щоб ми були не байдужі, щоб не жили за принципом «Да, какая разница!», а продовжували ту справу, за яку загинули Герої Небесної Сотні», – резюмував депутат.

23721 sorada.gov.ua-0220-133503-10

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*