Сумщина долучилася до відзначення Дня добровольця

14 березня, в Україні відзначили День добровольця. У Сумах ветерани, їх рідні, духовенство, представники обласної та міської ради, волонтери, громадськість прийшли на Алею Героїв Центрального кладовища, аби вшанувати тих, хто не повернувся з війни.

Серед учасників заходу й заступник голови фракції «Європейська Солідарність» в Сумській обласній раді, доброволець Родіон Дученко. У травні 2014 року у складі добробату, який зараз перейменований у батальйон імені Кульчицького, він захищав країну під Слов’янськом. Якраз за його ротації відбулося визволення міста. У 2015 році Родіон Дученко служив у складі батальйону ОУН у селі Піски. Говорить, що до цього навіть не стріляв з автомату, а на війну пішов за покликом серця. Бо після подій Майдану вирішив стати на захист країни.

«Сучасні українські добровольці – це реінкарнація славетного козацтва, відродження якого мусить стати пріоритетом в реформі українського війська», – сказав у своєму виступі Родіон Дученко.

Присутні дякували добровольцям за їх мужність та відвагу, за те, що вони першими показали як потрібно боронити суверенітет держави у такий непростий, але історичний час. Говорили про те, що саме завдячуючи їм було збережено Україну.

Нагадаємо, що День українського добровольця – свято, що відзначається в Україні 14 березня. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*