«Європейська Солідарність» на Сумщині запускає волонтерський проект «Солідарність – доброта єднає»

Взаємодопомога – єдине вірне рішення у ситуації, що склалася у всьому світі у зв’язку з пандемією коронавірусу. Наразі у найбільшій групі ризику – літні люди. Саме тому важливо убезпечити наших бабусь і дідусів. Разом зможемо вберегти їх! Тому Сумська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність» запускає волонтерський проект «Солідарність – доброта єднає».

Як розповіла керівник Секретаріату Сумської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» Марина Нагорна, сьогодні вкрай важливо пліч-о-пліч стати всій країні, згуртуватися заради того, щоб подбати про тих, кому найбільше потрібна допомога. Саме тому «Європейська Солідарність» стала ініціатором проекту «Солідарність – доброта єднає». Варто наголосити, що до проекту може долучитися абсолютно кожен бажаючий, незалежно від політичних гасел та поглядів.

Якщо ви потрапили у складні життєві обставини і потребуєте допомоги у придбанні чи доставці ліків, продуктів або знаєте таку людину – телефонуйте 093 096 0025. Ми волонтеримо безкоштовно, ви лише сплачуєте свій чек.

Якщо ви хочете допомагати (закупівля продуктів та медикаментів для літніх та/або їх доставка) – зареєструйтесь за номером гарячої лінії та долучайтесь до команди добровольців вже зараз.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*