Фракція «ЄС» в Сумській міськраді пропонує до закінчення карантину повністю звільнити підприємців 1-ї та 2-ї груп від сплати податку

Фракція «Європейська Солідарність» в Сумській міськраді разом зі спілкою підприємців Сумщини підготувала проект рішення «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для ФОП на період карантину». Про це повідомив голова фракції «ЄС» в Сумській міськраді Дмитро Лантушенко.

«За цим рішенням, підприємці 1-ї та 2-ї груп до закінчення карантину повністю звільняються від сплати податку, а протягом наступних двох місяців – сплачують 5 % розміру ставки», – розповів Дмитро Лантушенко, оприлюднивши на своїй сторінці в соцмережі Facebook проект рішення до голосування в раді.

За словами Дмитра Лантушенка, голосування за даний проект рішення буде вже завтра 29 квітня, тому фракції «Європейської Солідарності» розраховуємо на підтримку всього депутатського корпусу, незалежно від політичних поглядів. «Хто як, а ми – про допомогу та захист. Зараз як ніколи маємо допомагати один одному та підтримати один одного в цей час!», – наголосив Дмитро Лантушенко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*