Сумщина отримала другу партію захисних медичних костюмів від Фонду Порошенка

500 захисних костюмів, закуплених за кошти Фонду Петра Порошенка, прибули сьогодні до Сумської області. Допомогу отримали партійці Сумської територіальної організації партії «Європейська Солідарність», які разом з волонтерами від завтра доставлятимуть медичні костюми в лікарні по всій області.

«Ми сьогодні вивантажили чудовий подарунок для сумських медиків – це 500 сертифікованих захисних костюмів. Це вже друга партія захисних костюмів для лікарів, яку отримують Суми. На жаль, варто визнати, сьогодні держава не надає захисту нашим лікарям. Невтішна статистика це підтверджує, кожен п’ятий із інфікованих на коронавірус в Україні – це лікар. Фонду Петра Порошенка та «Європейській Солідарності» доводиться виправляти помилки влади, забезпечуючи медпрацівників засобами захисту. Вже завтра ми розпочнемо доставляти костюми в лікарні області», – зазначив голова Сумської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Вадим Акпєров.

Варто наголосити, в квітні Фонд Порошенка вже передавав 100 захисних костюмів в дитячу клінічну лікарню Святої Зінаїди Сумської міської ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*