Партійці «Європейської Солідарності» вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

Сьогодні, у День пам’яті і примирення партійці та депутати «Європейської Солідарності» на Сумщині, покладаючи квіти до меморіалів та обелісків по всій області, із великим сумом і вдячністю згадали тих, хто 75 років тому виборов, вистраждав і наблизив довгоочікуваний мир.

У 2015 році Україна на державному рівні відмовилась від російсько-радянської традиції помпезного святкування Дня Перемоги і нарешті дистанціювалася від кремлівського «побєдобєсія». Відтак, вже шостий рік поспіль Україна має нову традицію. В День Пам’яті та примирення ми згадуємо жертв Другої світової війни і вшановуємо всіх, хто боровся з нацизмом у лавах Об’єднаних націй.

«Карантин вносить свої корективи в життя, але ми не могли не згадати цей день. Тому сьогодні, дотримуючись карантинних заходів, поклали квіти до меморіалу у селі Сад та вклонилися подвигу мільйонів людей, які боролись за майбутнє нашої країни у Другій світовій війні. У ці дні, в День пам’яті та примирення й в День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ми згадуємо тих, хто віддав життя за Україну, хто стояв на обороні та відроджував рідний край у повоєнні роки. Пам’ятаємо! Перемагаємо! – зазначив голова Сумської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Вадим Акпєров.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*