Обіцяні 30 тисяч від держави та 10 тисяч від міського голови для лікарів, які на передовій боротьби з COVID-19, миші з’їли?

Голова фракції «Європейська Солідарність» в Сумській міськраді Дмитро Лантушенко звернувся з офіційним запитом в відділ охорони здоров’я СМР, щоб дізнатися, скільки доплат отримали сумські медики за боротьбу з короновірусом в квітні, як те обіцяла міська влада Сум в особі керманича міста Олександра Лисенка та центральна влада в особі президента Володимира Зеленського.

Як виявилося, обіцяних 30 тисяч від держави та 10 тис від міського голови – не було й немає. Суми, які отримали сумські медичні працівники набагато скромніші.

Так, за квітень чотирьом медпрацівникам, а саме трьом лікарям та сестрі медичній, центрів первинної медико-санітарної допомоги за 7,5 години роботи з хворими на коронавірус нараховані доплати на загальну суму 543,23 грн., з них КНП «ЦПМСД № 1» СМР – 430, 06 грн., КНП «ЦПМСД № 2» СМР – 113, 17 грн. «Не розумію, де обіцяні 30 тис від держави та 10 тисяч від міського голови?», – задається запитанням депутат.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*