Дмитро Лантушенко: ми маємо об’єднуватися, щоб боротися за Україну і зробити все, щоб ця країна знову була наша

Сьогодні, 24 травня, о 14.00 у Сумах на площі Незалежності відбулася всеукраїнська акція «Стоп реванш», яка приурочена до річниці президентства Володимира Зеленського. Партійці «Європейської Солідарності» та активісти ГО «Справа громад» також долучилися до акції.

Учасники акції висловили свою незгоду з політикою президента України Володимира Зеленського, оскільки вважають її «повзучою капітуляцією».

Виступаючи перед присутніми, голова фракції «Європейська Солідарність» в Сумській міськраді Дмитро Лантушенко наголосив, що зараз не час опускати руки та миритися з тим, що влада просто розтоптує всі ті перемоги і всі ті здобутки, яких вдалося досягти за останні п’ять років.

За словами Дмитра Лантушенка, представники діючої влади обіцяли українцям кінець епохи бідності, проте зараз ми маємо найбільшу кількість безробітних за всю історію України, нова влада обіцяла нам мир і припинення війни, проте кожен день ми втрачаєм найкращих хлопців, які захищають нашу країну. Нова влада обіцяла нам зростання економіки, проте зараз прем’єр-міністр офіційно говорить нам про величезну дірку в бюджеті України. Нова вдала обіцяла нам нову команду професіоналів, проте зараз не вистачає акторів у «95 Кварталі», тому що вони сидять в Офісі президента, в Кабінеті міністрів, є депутатами Верховної Ради і на місцях. Нова влада обіцяла нам повернути Крим і Донбас, проте зараз проштовхує цю територію разом з бойовиками, нав’язуючи нам так звані «Формули Штайнмаєра». Дуже багато що нам обіцяла діюча влада.

«Ми маємо чітко розуміти, що українець – це не лише вишиванка, українська мова чи державний гімн України, українець – це холодна голова та гаряче українське серце. Ми маємо об’єднуватися, щоб боротися за Україну і зробити все, щоб ця країна знову була наша», – наголосив Лантушенко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*