Святковий день для дітей воїнів АТО

Територіальна організація партії «Солідарність» Блок Петра Порошенко у селі Бездрик Сумського району організувала святкову програму для дітей воїнів АТО. 

На неї були запрошена малеча із різних куточків Сумського району. Для маленьких гостей свята була організована спеціальна розважальна програма і арт-терапія із виготовлення родинного оберегу ляльки-мотанки.

06 03

Одна із ініціаторів свята, Марина Нагорна зазначила: «Сьогодні коли світ динамічно змінюється дітям доводиться швидко дорослішати. І це драматично. Ми маємо залишите їм право на дитинство. Сьогодні на свято ми зібрали особливих дітей, чиї батьки знаходяться в АТО і виборюють нашу державу в гарячих точках Донбасу. Ми щиро прагнемо подарувати їм хвилини родинного тепла і сподіваємось, що втілюємо нашу спільну мрію – про мир».

05 04

Водночас, голова районної організації партії Вадим Акперов підкреслив: «Діти наше майбутнє, майбутнє нашої нації. І від нас залежить, яке це майбутнє буде. Тому всю конкурси патріотичні, які втілюють найкращі традиції нашого народу. І важливо просто разом з ними стати в коло простягнути свою руку і міцно стиснути в своїх долонях, щоб вони відчували нашу підтримку. І так буде завжди».

08 01

На святі були присутні воїни АТО, які відпочивали разом із дітлахами, а також розповідали про свої непрості будні в зоні антитерористичної операції і про те, як відстоюють територіальну цілісність нашої держави. Зізнаються, що в холодні і підчас жорстокі військові будні зігрівають думки про родину і своїх дітей, власне заради кого вони і відправилися на Схід нашої держави.

02 07

У цей день була організована і спеціальна кухня із приготування національних страв – українського борщу та польового кулішу. Організатори говорять, що мета акція досягнута, діти посміхаються, а їх батьки задоволені. І підкреслюють, що діти – головне джерело натхнення і подальших акцій, адже вони допомагають бути, трішки відкритішими, безпосереднішими і щасливішими.