«Солідарність» Сумщини: теракт проти наших колег з «Батьківщини» має згуртувати всі партії Майдану

Цинічний і підступний теракт в офісі Сумської обласної організації «ВО «Батьківщина» – це відвертий виклик всім демократичним силам, що пліч-о-пліч боролися з режимом Януковича за європейське майбутнє української держави.

Напад на офіс наших колег з «Батьківщини» стався невдовзі після такого ж нічного вибуху в приміщенні Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Сумах. Вочевидь, обидві надзвичайні події можуть бути не випадковим збігом обставин, а цілеспрямованою кампанією по розповсюдженню паніки, підриву громадського спокою, провокуванню масових заворушень – по відпрацьованому терористами донбаському сценарію.

Активісти і прихильники партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» на Сумщині вживатимуть всіх передбачених Законом заходів реагування і контролю, аби виконавці й замовники теракту проти наших партнерів з ВО «Батьківщина» були встановлені і притягнуті до відповідальності.

Водночас, ми звертаємося до наших колег і побратимів з усіх політичних сил і громадських рухів, всіх, з ким ми стояли поряд на Майдані Гідності: захист миру і спокою на Сумщині – це справа не лише правоохоронців, а й усіх нас.

Хто б не стояв за цими терактами; яке б політичне, комерційне, корупційне підґрунтя у них не було – злочинці не враховують нашої єдності. Як і в найстрашніші дні січня-лютого 2014 року, ми всі маємо згуртуватися, і не дати терористам, злочинцям і політичним пройдисвітам розхитати суспільну ситуацію на Сумщині.

151eec9d226d1b357dac89ba6e8e4bb4