Чергову гуманітарку в зону АТО доставлено!

14 липня було відправлено гуманітарний допомогу для наших українських військових в зону антитероричтичної операції під Алєксєєвку.

Спільними зусиллями під особистим контролем та керівництвом сумського підприємця та волонтера Андрія Березука допомога була відвезена до місця призначення.

image-22-07-15-19_39-1

“Якщо дехто вважає, що благодійні справи робляться лише заради піару, то, будь ласка, піартеся всі, хто вам заважає? Язиками ляпати на сторінках у соцмережах легше, ніж взятися та зробити добру справу за власний кошт, як ось підтримують наших бійців благодійники! Дякую від імені своїх бійців, які знаходяться тут, в шпиталях, та проходять реабілітацію в Охтирці за великий внесок у життєдіяльність української армії, підтримку поранених і сімей загиблих: Вячеславу Пелиху та ввіреним йому трудовим колективам, абсолютно всім народним волонтерським організаціям, родині Кіселар, Андрію Безруку та кожній людині з добрим серцем. Ваша допомога додає нам сил та наснаги сумлінно нести військову службу і виконувати бойові завдання в зоні АТО”,- підкреслила підприємець і волонтер Олена Кіселар, керівник Охтирської міської організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”,  що допомагала Андрію супроводжувати гуманітарний вантаж.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*