Солідарність Сумщини провела нараду з керівниками виборчих штабів

Сьогодні в територіальній організації партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» відбулась робоча нарада із керівниками та представниками виборчих штабів на Сумщині.

Її мета – ознайомити  членів комісії з роботою,  вивчити, наскільки якісно йде підготовка до виборів,  і нагадати про основні   вимоги Закону України «Про місцеві вибори». На нараді голова територіальної організації особисто провів співбесіду з керівниками штабів районної ланки в області. Обговорювались такі питання, як завершення формування територіальних виборчих комісій усіх рівнів, підготовка та проведення зборів та конференцій по висуванню кандидатів в депутати від Партії. На нараді підкреслено, що від якісного підбору членів ДВК залежить якість виборчої кампанії в цілому.

«Місцеві вибори, що відбудуться у жовтні 2015 року, завершать процес перезавантаження влади в Україні. В контексті конституційної реформи у сфері децентралізації влади дуже важливо, щоб ці місцеві вибори пройшли за новим виборчим законом»,— зазначив лідер територіальної організації партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» Микола Клочко. Окрім того, на цих виборах буде протестована нова виборча система, яка раніше в Україні ніколи не застосовувалася.

«Дуже важливо, щоб ці вибори пройшли чесно та демократично і забезпечили вільне волевиявлення жителів Сумщини. При цьому, окрім голосування за партію, виборець зможе підтримати конкретного кандидата, якого політична сила висуває у окрузі на виборах певного рівня. «Змішана виборча система, яка поєднує найгірші риси мажоритарної і пропорційної систем, відходить в минуле»,— наголосив Микола Клочко.

«Важливою новацією є також механізм відкликання депутатів. Такий механізм примусить депутатів стати більш відповідальними перед виборцями», – заявив перший заступник голови виборчого штабу «Блок Петра Порошенко «Солідарність» Віталій Моісеєнко.

Тому основні вимоги до усіх кандидатів в депутати  – порядність, відповідальність, стратегічне бачення щодо втілення  програми партії, бажання стати учасником реформування і чітке втілення усіх ініціатив.

20150912_123246 20150912_123315