Ініціатива розмежування Гамаліївського монастиря та Шосткинської колонії знайшла підтримку в Міністерстві регіонального розвитку

Одним з головних проектів Шосткинської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» є вивільнення Гамаліївського Свято-Харалампієвського жіночого монастиря, який з 1962 року продовжує залишатися частиною Шосткинської виправної колонії № 66.

Активісти політичної сили протягом літа 2015 року збирали підписи вірян, близько двох тисяч яких і було долучено до листів-звернень губернаторові Сумщини – М.О. Клочку, Президентові України – П.О. Порошенко та міністрові регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Україні – Г.Г. Зубко.

Водночас, до цієї проблеми було привернуто увагу не тільки місцевих ЗМІ, ситуація зацікавила навіть столичний канал «1+1».

Приємно, влада країни також не залишилась осторонь.  4 вересня 2015 на адресу приймальні Шосткинської міської організації ПАРТІЇ «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» надійшла перша відповідь на лист-звернення за підписом В.А. Негоди – заступника Міністра-керівника апарату. За його особистим контролем відтепер надавати відповіді з порушених питань щодо розмежування Гамаліївського монастиря та ШВК-66 будуть Міністерство культури та Міністерство юстицій України .

по монастырю1 по монастырю 2