Шосткинська «Солідарність» упевнена: «Гуртом легше долати випробування долі!»

Якнайшвидше прийти на допомогу тим, кому доля послала тяжкі випробування ставить собі за першочергову мету міська організація політичної партії «Блоку Петра Порошенко «Солідарність». Активісти БПП цього разу зібрали допомогу для родини сім’ї бійця АТО – десантника Михайла Томкуса, яка внаслідок пожежі залишилась без даху над головою і мешкає зараз у наметі з двома маленькими синами.

Партійці дізнались про це від Ольги Лущик – корінної мешканки шосткинського мікрорайону Локотки. Жінка з 1976 року працює на казенному заводі «Імпульс», родину Томкус знає все своє життя: «Пам’ятаю Михайла ще хлопчиком, який постійно поступався мені місцем в автобусі. Звичайно, допомагатиму, чим тільки зможу. Й громадськість підключу! Силами профспілки заводу, силами активістів, силами простих людей – розділимо ці страшні наслідки від пожежі в господі мого земляка!».

Людмила та Михайло Томкус безмежно вдячні за таку увагу, яка вселяє надію на те, що вже до Нового року вони відбудують зруйноване вщент помешкання.

«Окрім матеріальної допомоги та солодощів діткам, привезли й звичайне люстерко. Ще при першій зустрічі Люда Томкус зізналась нам, що вже більше місяця за численними справами по відновленню будинку не бачила навіть свого обличчя!», – говорить голова Шосткинського «Блоку Петра Порошенко «Солідарність» О. Чанцева-Коваленко. За її словами, до цієї родини варто завітати кожному шосткинцю, по-перше, сім’я реально потребує матеріальної підтримки (№ картки Приватбанку 5168 7572 1915 6496 на ім’я Томкус Михайло), а по-друге: молоде подружжя демонструє неабияку мужність та оптимізм, яким варто навчитися (https://www.facebook.com/emma.maeva01) .

Міська організація політичної партії «Блоку Петра Порошенко «Солідарність» також зібрала кошти і для Оксани Путри – учениці 6 класу яка проживає в с. Попівка Новгород-Сіверського району. Дівчинці поставили діагноз «Юнацький епіфізіоліз голівок обох ступеневих кісток». Партійні активісти співпрацюють з волонтерською організацією благодійного фонду «Щастя в долонях», яка допомагає дівчинці боротися з важким недугом.

Співзасновники фонду Роман Лузік і Максим Петрушенко також упевнені, що лише разом можна врятувати кожну дитину: «Добре було б, аби кожна політична сила незалежно від виборів скеровувала свою енергію не тільки на агітацію, а й на допомогу у лікуванні  тяжкохворих діток та увагу до своїх земляків».

Кожен бажаючий може зателефонувати до гарячої лінії волонтерської організації благодійного фонду «Щастя в долонях»: (068) 002 66 64 та залишити свої коментарі, поради або стати волонтером!

2 3 Фото Передачи ТОМКУС