Голова Шосткинської «СОЛІДАРНОСТІ» стала учасницею тренінгу Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин

17-18 вересня в Києві відбувся тренінг для жінок-кандидаток у депутати з усієї України. Організатором заходу став НДІ (Національний демократичний інститут).

Це – світова організація, яка з 1984 тренує демократичних активістів. НДІ допомагає партіям усього світу на національному рівні розробляти конкретні політичні шляхи вирішення проблем суспільства та ефективні механізми проведення виборчих кампаній.

Протягом заходу жінки-кандидатки, серед яких  і голова Шосткинської міської організації ПАРТІЇ  «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»   Олена Чанцева-Коваленко, отримали низку порад та здобули практичні навички, необхідні для лідерських позицій під час ефективної роботи представницьких партій. Тренер НДІ  Йохан Хамелс (міжнародний експерт із виборів Організації політичних заходів і Парламентських реформ, один із засновників Партії зелених у Бельгії) поділився з політикинями своїм досвідом роботи під час передвиборчих кампаній в Європейському Союзі, Вірменії, Албанії, Алжирі, Азейрбаджані, Індонезії, Кригистані, Кенії, Марокко, Сербії,  Нігерії, Грузії, Бангладеш, Боснії і Герцоговині, Румунії, Македонії та Хорватії.  Разом із ним тренувала українських жінок і Еліс Пон – директор Національного Демократичного Інституту Румунії.  Вона має досвід проведення виборчих кампаній в Угорщині, Македонії, Румунії, Великобританії та США.

«Коли ти отримуєш поради від таких метрів справжньої світової демократичної політики, в тебе з’являється справжній дієвий інструмент проведення чесної передвиборчої кампанії. Жодних корупційних схем, жодних підкупів, жодних порушень закону. Тільки чесна й прозора робота з виборцями! За дотримання таких умов після Революції Гідності й повинні працювати кандидати та народні обранці», – зазначила Олена Чанцева-Коваленко.

На тренінг завітала й Вірджинія Дронова – міжнародний секретар ПАРТІЇ  «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ», яка зауважила, що цей захід – далеко не останній. Після закінчення виборів буде проведено навчання для жінок, які стали депутатками, аби їх робота на округах була ефективною й корисною для людей.

DSC_0260 DSC_0261