Відбулась робоча зустріч потенційних кандидатів у депутати Сумської районної ради

Головна мета – посприяти  комунікації, налагодити контакти та знайомство, аби спільно вирішувати поставлені завдання. Адже робота в команді – одна з ключових складових ефективної діяльності. На зустрічі також було ознайомлено кандидатів  із пакетом документів, який необхідний для процедури висування.

«Ми створюємо команду, яка має єдину мету –  процвітання Сумського району. Це високоосвічені люди, професіонали з великим життєвим і трудовим досвідом. Серед них –  медики, освітяни, бізнесмени. Це гідні представники з народу. Головне, щоб вони знайшли спільну мову, допомагали й підтримували одне одного. Наше завдання – об’єднати їх сили та прагнення задля досягнення гідного результату», –  наголосив керівник Сумської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Вадим Акпєров.

Він зауважив, що команда відкрита для співпраці з тими, кому небайдужа доля країни, адже її змінюють люди. Кожен може вплинути на суспільну ситуацію своїм вибором. Головне – обдумане й виважене рішення, від якого залежить майбутнє України.

DSC_2187 DSC_2197