Микола Клочко: «Сумщина підтримала «Солідарність» в прагненні зберегти країну»

Голова облдержадміністрації, керівник територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Микола Клочко привітав усіх із перемогою і гарним результатом на місцевих виборах.

Минулий рік для Сумщини був означений низкою знакових подій, які неодмінно залишаться в її літописі. Разом з тим він став своєрідним стартовим майданчиком для нових починань, аби вони знайшли продовження у нинішньому 2016-му.

Нам вдалося забезпечити всі демократичні процедури проведення виборів. Відрадно, що на Сумщині реваншу антиукраїнських сил не сталося, переважна більшість жителів області підтримали партії проєвропейського напрямку в авангарді яких опинилася «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

П’ятивідсотковий бар’єр подолали понад 10 учасників від різних політсил. Але найголовніше: до місцевих рад прийшли люди, які підтримують проєвропейський вектор України, виступають за незворотність змін у країні.

Головний же минулорічний здобуток як влади, так і жителів – збереження стабільності та миру. Враховуючи сьогоднішню вкрай складну ситуацію, з географічної точки зору, ми, по суті, на передовій. Сумщина – це насамперед північно-східний щит України, який неухильно зміцнюємо і надалі  нарощуватимемо економічний потенціал. А для цього використовуємо всі резерви і важелі.

Хочу закликати депутатів всіх місцевих рад Сумщини спільними зусиллями плідно працювати на благо нашої області, сприяти у реалізації всіх ініціатив Президента України Петра Порошенка.