Сумщина продемонструвала приклад соборності всій Україні!

Наша область долучилася до всеукраїнського відзначення 97-ї річниці проголошення Акту Злуки. В області пройшли урочисті та культурно-просвітницькі заходи, серед яких акція «Ланцюг єднання».

З нагоди свята об’єднання України в обласній філармонії відбувся святковий концерт та відзначення державними нагородами жителів Сумщини за високий професіоналізм, сумлінну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток області.

Серед нагороджених депутат фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сумської обласної ради Віра Лаврик, яка з рук голови облдержадміністрації Миколи Клочка отримала почесну нагороду – орден княгині Ольги ІІІ ступеня.

Віра Лаврик від імені обласних депутатів «БПП «Солідарність» привітала сумчан з Днем Соборності, наголосивши на тому, що сьогодні як ніколи кожен українець повинен робити все можливе, щоб Україна була єдина.

«Історична подія Злуки УНР та ЗУНР нагадує нам, що сила нашої держави – у солідарності та єднанні, що у нас одна держава і всі ми – неділимий український народ! Немає окремо східного і західного берегів Псла – все це єдина Сумщина, єдина Україна і ми – єдиний народ!», – зазначила Віра Лаврик.

Святкування 97-ї річниці проголошення Акту Злуки сумчани вирішили відзначити особливо, влаштувавши флешмоб «Ланцюг єдності». Активісти Сумської обласної та міської організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» також долучитися до акції.

Від Альтанки та стоянки ТЦ «Мануфактура» опівдні рушили одночасно назустріч одна одній дві колони сумчан, на чолі яких йшли дівчина та хлопець в національних костюмах. Під вигуки: «Слава Україні!», «Героям слава!» небайдужі жителі міста, які люблять Суми та Україну, продемонстрували на Харківському мосту єдність українців і спільність їхніх ідей, і ніби подумки «перенеслися» на 97 років назад на Софіївську площу, де вперше діди-прадіди урочисто проголосили Акт Злуки.

Акція «Ланцюг єднання» закінчилася виконанням гімну України. Варто нагадати, подібне дійство проходить в обласному центрі втретє. Попри мороз і засніжені вулиці міста, в цьому році стати невід’ємною частинкою «живого ланцюга єдності» виявили бажання понад триста сумчан, що значно більше, а ніж у минулому році.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*