В Сумах створено комісію, яка вивчить пасажиропотік та підготує нові умови транспортного конкурсу

Таку пропозицію депутата від фракції «БПП «Солідарність» в міськраді, голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку Вікторії Гробової одноголосним рішенням було підтримано всіма членами комісії.  

«Завдання № 1 у місті – це зручна транспортна схема. Сьогодні у містян, яких обслуговують приватні перевізники і муніципальне комунальне підприємство «Електроавтотранс», назбиралося чимало запитань. Наша комісія має з’ясувати, що насправді відбувається на ринку перевезень, задовольнити потреби людей, щоб зручно доїхати до місця роботи, навчання, відпочинку», – зазначила Вікторія Гробова.

За її словами, чи не найбільше нарікань сумчан на перевізників, які відмовляються їздити після 18 години, чим порушують умови договору. Не менше нарікань людей на невідповідність тарифів та умов перевезення, які пропонують перевізники.

IMG_1310IMG_1266

«Перш ніж провести новий транспортний конкурс восени та «відсіяти» недобросовісних перевізників ми маємо вивчити пасажиропотік від якого і буде залежати нова транспортна схема та тарифи на проїзд», – повідомила Вікторія Гробова.

До складу комісії ввійдуть депутати із профільної комісії та громадські активісти, загалом близько 15 чоловік.

Що стосується наслідків роботи комісії, то результати перевірки пасажиропотоку будуть носити основоположний характер для коригування транспортної схеми.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*