Юрій Яремчук: «2016-й на Краснопільщині стане роком медицини»

Голова Краснопільської райдержадміністрації, депутат фракції «БПП «Солідарність» Сумської облради поставив за мету поліпшення медичної сфериКраснопільського району.

«Кожен по-своєму буде правий, якщо скаже, що районислід розвивати гармонійно, та все ж за пріоритет на своєму виборчому окрузі я визначив саме охорону здоров’я. Конкретними справами вже в цьому році ми почали доводити свої наміри», – розповів Юрій Яремчук.

Одним із найбільш принципових завдань має стати поліпшення соціального захисту медпрацівників та підвищення рівня оплати праці в галузі.

«Фракція «БПП «Солідарність» в облраді ставить собі завдання: крок за кроком, рік за роком піднімати престиж медичних професій», – наголосив депутат.

На його переконання, сьогодні кожному району області треба поглибити співпрацю з Сумською обласною клінічною лікарнею, де зосереджено найсучасніше медичне обладнання.

«Вже є домовленості з керівництвом СОКЛ щодо залучення пересувного лабораторного комплексу в сільській місцевостіКраснопільського району, чекаємо також на бригади досвідчених лікарів з обласного центру», – повідомив Юрій Яремчук.

Окремими пунктами визначено ряд заходів щодо поліпшення роботи Краснопільської центральної районної лікарні. Це зокрема, оновлення діагностичного обладнання, залучення молодих фахівців, також передбаченоспрямуватикапітальні видатки на енергозбереження та утримання лікувального закладу.

Враховуючи звернення краснопільчан та важливість для людей своєчасної профілактики хвороб, виділено кошти з районного бюджету для придбання спеціального датчика для кабінету ультразвукової діагностики Краснопільської ЦРЛ.Оснащення кабінету новим датчиком дасть можливість здійснювати ультразвукову діагностику щитоподібної та молочної залоз, лімфовузлів і м’яких тканин, а відтак виявляти новоутворення на ранніх стадіях і запобігати ускладненням онкологічного характеру.

«На цих досягненнях ми не зупиняємось і вже на найближчій сесії районної ради будемо пропонувати виділити додаткові кошти на придбання діагностичного обладнання, ремонту даху поліклінічного відділення Краснопільської ЦРЛ», – повідомив Юрій Яремчук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*