Міська «Солідарність» звернулась до нардепів

Депутати написали листи шістьом народним депутатам-мажоритарникам від Сумщини з проханням посприяти у виділенні коштів з Держбюджету для капремонту стратегічної дороги «Суми – Харків».

«Звертаємося до Вас з метою вирішення проблеми щодо стану автомобільної дороги загального користування Суми-Харків. На жаль, протягом багатьох років як органи державної влади, так і органи місцевого самоврядування відверто ігнорували дану проблему. Подальша бездіяльність у вирішенні даного питання може призвести до негативних наслідків як для Сумської області, так і для сусідніх областей – Харківської, Полтавської, Чернігівської», – йдеться у листі.

«Якщо на маршруті Суми-Київ періодично проводяться ремонтні роботи, то про маршрут Суми-Харків вже багато років не згадують. Ще декілька років замовчування щодо ремонту даної дороги призведе до цілковитого блокування Сумської області, що нанесе болючий удар не тільки підприємцям, а й простим громадянам, не даючи змогу пересуватися у південному та південно-східному напрямку», – зазначають у фракції «Солідарність».

«…просимо Вас розглянути можливості вирішення даного питання шляхом виділення коштів з Державного бюджету України на реставрацію вищезазначеної дороги», – резюмували міські депутати.