Міська «Солідарність» висловилася проти непрофесійного заступника міського голови

Незважаючи на спротив міських обранців, сьогодні на сесії Сумської міської ради був представлений і затверджений кандидат на посаду заступника мера з ЖКГ Олександр Журба. Міський голова, не дослухавшись до депутатського корпусу та завдячуючи голосам своєї фракції, призначив собі заступника.

Після оголошення проекту рішення претендента на високу посаду запросили за трибуну, щоб задати йому питання. На жодне з запитань Олександр Журба так і не спромігся дати виразні відповіді, зіславшись на те, що ще не вникнув в роботу.

«Профільний заступник міського голови з ЖКГ – це одна з ключових посад, тому наша фракція не може голосувати за призначення людини у якої немає програми виходу з кризи житлово-комунальної сфери, до того ж Олександр Журба перед своїм призначенням навіть не провів консультації з профільною комісією міськради», – зазначив голова фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Дмитро Лантушенко.

За його словами, фракція «Солідарність» запропонувала міському голові відкласти призначення Олександра Журби, доки той не представить свою програму дій та бачення розвитку ЖКГ міста.

У підсумку, міський голова Олександр Лисенко таки поставив питання призначення заступника на голосування. Незважаючи на спротив депутатів, «за» призначення Олександра Журби проголосували 24 депутати при потрібному мінімумі – 22.

Варто відмітити, що Олександр Журба з лютого 2016 року займає посаду заступника директора КП «Міськводоканал».