В Сумах таки з’являться низькополі великі автобуси

Фракція «Солідарність» разом з громадськими активістами неодноразово ініціювала закупити в Сумах сучасні автобуси великої місткості для розв’язання проблеми транспортного сполучення з найвіддаленішими мікрорайонами Сум. Так, після наполягання громадськості міський голова нарешті дав згоду на закупку двох автобусів. Відповідний проект рішення на сесії міськради підтримали 37 депутатів.

«Сьогодні кожен вважає себе експертом в усіх сферах, але, приймаючи рішення, треба брати за основу думку справжніх експертів, які є фахівцями у своїй справі. Так, вчора відбулося відкрите засідання транспортної комісії на якій були присутні експерти з Харкова, які працюють над розробкою нової транспортної схеми для Сум. Вони ствердно заявили про доцільність та необхідність закупити в Сумах великі автобуси», – зазначив голова фракції «Солідарність» в Сумській міськраді Дмитро Лантушенко.

За його словами, лід нарешті рушив і більшістю голосів депутати таки дали зелене світло сучасним великим автобусам в Сумах, хоча на разі йде мова лише про два автобуси, але це вже перемога.