Іван Романюк: «Фінансування дорожньої галузі залежить від політичної та економічної ситуації в країні»

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді розповів про перспективи дорожніх робіт на своєму виборчому окрузі у Конотопському районі.

«Значне недофінансування дорожніх підприємств протягом останніх двадцяти років вже довело до катастрофічного стану автомобільні дороги України, і Сумщина не є винятком. Відтак з 7215,8 км доріг Сумської області 97% доріг потребують ремонтів», – зазначив Іван Романюк.

За його словами, незважаючи на складну ситуацію щодо фінансування дорожньої галузі, вже найближчим часом ремонтні роботи доріг розпочнуться на Конотопщині.

У Конотопському районі планується поточний ремонт автодороги Кролевець-Ромни-Пирятин, аварійний ремонт мостових переходів на автодорогах Конотоп-Сарнавщина, В’язове-Совинка-Червоний Яр. Також будуть проведені роботи з експлуатаційного утримання на більшості доріг району. Виконання цих робіт вже затверджено Укравтодором і буде профінансовано з держбюджету, повідомив депутат.

Також додатково заплановано залучити фінансування на поточний ремонт автодороги Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин.

«Зважаючи на економічні труднощі Служби автомобільних доріг, перелік доріг, що будуть відремонтовані, не такий великий, як того б хотілося, втім фракція «Солідарність» в облраді працює над питаннями збільшення надходжень до бюджету, що дасть змогу виділити додаткові кошти на дорожню галузь», – наголосив Іван Романюк.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*