Шосткинська «БПП «Солідарність» ініціює виділення додаткових коштів на ремонт даху дитсадка «Росинка»

Таке рішення було прийнято фракцією після звернення до депутатів «БПП «Солідарність» батьків вихованців дитсадка та керівництва «Росинки».

«Нашому садочку вже багато років, майже вся покрівля даху потріскалась, має щілини, через які потрапляє вода, цегла на парапетах відстала, стяжка стелі та стін вже порушилась. Окремі ділянки уражені грибком, підлога, лінолеум та шпалери псуються», – розповіла завідувач дитсадку № 12 «Росинка» Людмила Авраменко, звернувшись до депутата фракції «БПП «Солідарність» в Шосткинській міській раді Тамари Полевик.

Питання ремонту дитсадка «Росинка» не нове, тому про нього знають і у відділі освіти Шосткинської міськради.

«У 2012-2014 роках Шосткинською міською радою були виділені кошти і капітально відремонтовано 70% покрівлі, решта досі потребує ремонту. Якщо ж зараз своєчасно не усунути ці недоліки, утримання дітей та персоналу в цих приміщеннях може стати небезпечним. Ситуація має всі шанси виходу за рамки порушення санітарних норм та правил», – зазначила очільниця відділу освіти Шосткинської міської ради Наталія Сергейко.

«Після нашого колективного звернення Шосткинською міською радою в січні 2016 року дитсадку виділили кошти в сумі 120 тисяч гривень на утеплення будівлі закладу, а про нагальний ремонт покрівлі знову забули. В теплому приміщенні з протікаючим дахом нашим дітям буде не дуже комфортно, погодьтесь!» – зауважив батько вихованця дистадку Андрій.

«Спільними зусиллями ми це питання обов’язково вирішимо. Питання щодо надання додаткових коштів на ремонт даху дитсадка «Росинка» буде винесено на найближчу сесію, упевнена, колеги підтримають», – пообіцяла Тамара Полевик.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*