У Шостці розквітло «Великоднє дерево»

Депутат фракції «БПП «Солідарність» в Шосткинській міськраді Олена Чанцева-Коваленко взяла участь у відкритті писанкової виставки, яка відкрилась у Краєзнавчому музеї.

Чільне місце серед експозиції виставки посіли роботи дітей-вихованців недільної школи Гамаліївського Свято-Харалампієвського жіночого монастиря.

CIMG0393 CIMG0327

Групову роботу дітям допомагала творити народна майстриня, керівник гуртка «Писанкарства» та «Паперопластики» Раїса Левдик.

«Протягом останніх двох неділь після служби ми сідали з дітками в трапезній Гамаліївського монастиря, бралися до роботи і от наш дивовижний результат», – говорить пані Раїса.

«Гамаліївський Свято-Харалампієвський монастир містить в собі такі скарби, яких ми собі й не уявляємо. Одна тільки недільна школа чого варта, а ще паломництво, школа писанкарства, гра на піаніно, духовні мультики та роз’яснення всіх церковних таїнств! Я з п’ятирічним сином чи не кожної неділі приїжджаю, і кожне заняття – дивовижне! Тож і ви приходьте до Шосткинського краєзнавчого музею на «Писанковий розмай», побачите на власні очі справжнісіньке Великоднє дерево, «вирощене» вихованцями недільної школи монастиря під керівництвом ігуменії Софії, благочинної монастиря Маріамни та ієромонаха Феодосія. Поспішіть, може, й «насіння» вам ще вистачить!», – зазначила Олена Чанцева-Коваленко.

CIMG0312 CIMG0344

CIMG0361 CIMG0395

CIMG0329 CIMG0378