Мобільні бригади активістів «БПП «Солідарність» привітали демобілізованих військовослужбовців АТО з Великоднем

Одну з таких груп очолила представник керівництва обласного штабу «БПП «Солідарність» Марина Нагорна, яка вирушила в село Червоне Сумського району, де привітала з наступаючим Великоднем та травневими святами бійця АТО Кознієнко Сергія.

Сергій Козніенко – 29-річний співробітник спеціальної роти міліції. У зону АТО потрапив у складі об’єднаного загону МВС Сумської області. Теоретично загін займався охороною порядку в Червоному Лимані, фактично – зачисткою міст і сіл від озброєних бойовиків. Разом зі своїми товаришами Сергій натрапив на замасковану міну і був тяжко поранений. Чоловік отримав мінно-вибухові відкриті травми ніг, кісток п’ят, травми гомілки зі зміщенням, вогнепальне поранення обличчя і контузію. Протягом двох років Сергій проходить реабілітацію та досі на ноги без милиць ставати не взмозі.

«Такі хлопці, як наш Сергій – це справжні герої України, завдяки яким ми в мирі та спокої на Сумщині святкуємо черговий Великдень. Всі ми в неоціненному боргу перед нашими захисниками, тому й будемо робити все, що в наших силах, аби допомагати нашим хлопцям, які повернулися зі сходу», – розповіла Марина Нагорна.

13081925_604902209665111_1787585890_n IMG_3574