Ветерани Шостки й досі на сторожі

З нагоди травневих свят депутати фракції «БПП «Солідарність» в Шосткинській міськраді відвідали ветеранів Другої світової війни, привітали їх зі святом та подарували подарунки.

«Вони відкривали нам свої двері, обіймали нас і плакали!», – описує свої враження від колективного поздоровлення ветеранів Другої світової війни депутат фракції «БПП «Солідарність» в Шосткинській міськраді Тамара Полевик.

Народна обраниця кілька десятків років попрацювала дільничним лікарем на своєму окрузі, тому й лікування кожного ветерана для неї – професійна справа: «Вітаючи ветеранів, бажала їм перш за все – міцного здоров’я. Помітно, що літнім людям краще за найдорожчі ліки додають сил наша увага, обійми та теплі слова», – відмітила пані Тамара.

IMG_20160509_131607 c56a8eff-2a3d-41e4-bf27-ad1f7912c244

«Ми обійшли десять ветеранських осель. В кожній – своя перемога, своя біда та своя надія. Вручили від нашої політичної сили ветеранам листівки та продуктові набори, запросили їх на святкування Дня Перемоги, яке цього року в Шостці відбулося особливо урочисто», – розповіла депутат фракції «БПП «Солідарність» в Шосткинській міськраді Олена Чанцева-Коваленко.

«В одній з осель я познайомилась з пані Алою, вона поділилась спогадами, виявилося, що мій прадід та її батько були розстріляні німцями в один день, а їх тіла зараз покояться в одній братській могилі поблизу Шосткинського коледжу ім. І. Кожедуба. Бачите, наскільки важливо знати ціну свого життя. Молодь, закликаю вас брати диктофони та блокноти і крокувати до своїх рідних, записуйте їх спогади, шукайте героїв у власних родинах, бережіть їх подвиги. Новий музей «Родинна пам’ять» має поповнюватися історіями й з ваших сімей. Адже тільки той, хто вміє пам’ятати може бути справжнім переможцем!», – звернулась до молодого покоління Олена Чанцева-Коваленко.

bebcf23d-9265-41c1-aaf8-d910e87e1b45 IMG_20160509_125417

Депутат фракції «БПП «Солідарність» в Шосткинській міськраді В’ячеслав Медведь привітав жінок-ветеранок свого округу, які цього року вже встигли врятувати дерева своїх дворів від незаконної вирубки: «Бажав жінкам бути такими ж активними й наповненими силами, адже їх небайдужість має стати прикладом для нас, для наших дітей!».

Депутат фракції «БПП «Солідарність» в Шосткинській міськраді Микола Пехенько також поділився враженнями від святкового привітання ветеранів: «Йшов привітати  ветеранів, а виявилося – отримав стільки підтверджень життєвої мудрості та енергії, яку, ці, шановані в нашому місті, люди подарували у відповідь! Слава нашим ветеранам, їх родинам та їх невтомним і відкритим серцям! З Днем перемоги усіх!».

IMG_20160509_133139 IMG_20160509_142701

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*