Вадим Акпєров: «Садиба Кондратьєвих має стати туристичною візиткою Сумщини»

Голова Сумської райради, депутат фракції «Солідарність» ініціює масштабну реконструкцію історичної пам’ятки садиби Кондратьєвих в селі Низи Сумського району. На разі вже виготовлено технічний паспорт, на часі проектні роботи та експертиза, а вже в серпні очікуються повноцінні роботи з реконструкції.

«Силами активістів, зокрема екс-заступниці голови Сумської райдержадміністрації Марини Нагорної садиба Кондратьєвих вже отримала нове дихання, до неї відновили інтерес чимало туристів. На разі, як я і обіцяв, ми прагнемо провести масштабну реконструкцію садиби, залучивши кошти з районного та обласного бюджетів», – зазначив Вадим Акпєров під час чергової виїзної наради біля садиби.

«Ми розпочали роботу, але «бюрократична машина», нажаль, потребує багато документів. Незважаючи на це – зроблю все можливе, щоб прискорити цей процес! Вже виготовлено технічний паспорт, який раніше був втрачений, спеціалісти в найкоротші терміни обіцяють завершити проект, потім експертиза… Якщо все буде добре, то вже в серпні розпочнемо безпосередньо роботи з реконструкції», – повідомив Вадим Акпєров.

DSC_3112 (1) 13221724_608929112618807_7278525643853412200_n