На Буринщині з’явиться перша цілодобова аптека

З такою ініціативою виступив депутат фракції «БПП «Солідарність» в Буринській райраді, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємництва Анатолій Герасименко.

Одним із питань порядку денного профільної комісії було продовження терміну дії договорів оренди приміщень у Буринській ЦРЛ ім. професора М.П.Новаченка аптечними кіосками. Під час обговорення питання продовження договору оренди голова комісії вніс пропозицію щодо можливості функціонування медичного кіоску у нічний час.

За словами Анатолія Герасименка, люди вже давно звертаються з проханням відкрити в районі «нічні аптеки», адже досить часто саме вночі виникає потреба в негайному придбанні ліків.

Як повідомила завідуюча обласним КП «Центральна районна аптека № 35 Буринського району» Тетяна Калінович, питання функціонування аптеки цілодобово буде вирішене одразу після забезпечення установи кадрами, яких на даний час не вистачає. Це питання буде стояти на контролі не лише аптечної установи, а й виконавчого апарату районної ради.