Володимир Дурноп’ян: «Спільними зусиллями бізнесу, громади та влади ми збережемо не одну сільську школу»

У Білопільському районі декілька шкіл опинилися під загрозою закриття, в тому числі і Нововирківська ЗОШ, де на 1 вересня очікується 20 учнів. Громада села звернулася до голови Білопільської райради, депутата фракції «БПП «Солідарність» аби той посприяв у вирішенні проблеми закриття школи. Під час зустрічі з громадою села депутат запропонував один із виходів уникнення закриття місцевої школи, зокрема, перевівши її фінансування на місцевих інвесторів, бюджет сільради та району.

«Функціонування школи – найголовніше питання Нововирківської громади, і це цілком виправдано. Адже діти – це наше майбутнє, а тому ми зобов’язані забезпечити їм комфортні умови для отримання освіти. Збереження такої школи вкрай необхідне, адже на території проживають 13 дітей дошкільного віку. Якщо за декілька років кількість школярів буде 25 і більше, а школа вже буде закрита, то заново її відкрити буде неможливо. Ми повинні докласти максимум зусиль аби зараз школу зберегти», – наголосив Володимир Дурноп’ян.

За його словами, фракція «БПП «Солідарність» в Білопільській райраді буде піднімати питання закриття школи перед депутатами районної, обласної, Верховної ради, сільгоспвиробниками та інвесторами, що працюють на території Нововирківської сільської ради.

Не втрачаючи часу Володимир Дурноп’ян вже зустрівся з італійським інвестором, директором ТОВ «Кожен Б» Дал Біанко Наццарено. Під час зустрічі депутат підняв питання допомоги у фінансуванні Нововирківської школи, на що інвестор відреагував позитивно, вказавши на те, що допомога школі здійснювалася в попередні роки і планується здійснюватися в подальшому.

n_virki_2