Анатолій Річкаль: «Прикордонники Сумщини – надійний щит України від російської агресії»

Перший заступник голови облради, депутат фракції «Солідарність» привітав прикордонників Сумського прикордонного загону з професійним святом.

Звертаючись до військовослужбовців, Анатолій Річкаль висловив подяку від сільських голів, районних рад, обласної ради за ту плідну співпрацю, яка є між органами місцевого самоврядування та прикордонним загоном.

Він зазначив, що сьогодні суспільно-політична ситуація залежить від стану в прикордонних районах.

«Ви робите все для того, аби в прикордонні та на території всієї області був спокій. Ви охороняєте кордон на ділянці майже 600 км з трьома областями Російської Федерації. Ми бачимо, наскільки якісно ви ставитеся до служби, особливо в цей тяжкий для країни період. Дякую за вашу нелегку і дуже відповідальну службу», – наголосив перший заступник голови облради.

sorada.gov.ua-0526-121412-04 sorada.gov.ua-0526-121412-07

Він побажав охоронцям рубежів миру, здоров’я, добробуту. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня прикордонника Анатолій Річкаль нагородив подяками Сумської обласної ради заступника начальника штабу – начальника відділу управління службою Ігоря Тимошенка, начальника відділу прикордонної служби «Сопич» В’ячеслава Міщенка, офіцера групи кримінального аналізу оперативно-розшукового відділу Марину Хому, начальника комендантського відділення відділу організації повсякденної діяльності штабу Олександра Корнієнка та водія автомобільної групи відділення автомобільного та бронетанкового забезпечення інженерно-технічного відділу Сергія Сивокозова.

sorada.gov.ua-0526-121412-02 211

На свято Дня прикордонника запросили і сумських школярів. Малюки з цікавістю оглядали техніку і зброю, із захопленням дивилися на службових собак. Багато хто з дітей зізнавався, що мріє так же віддано служити своїй Вітчизні, як і ці кремезні мужні чоловіки у формі Сумського прикордонного загону.

212