Соціальні працівники Краснопільщини тепер на колесах

Партійці «БПП «Солідарність» – депутат в облраді Юрій Яремчук та голова Краснопільської райради Віталій Савоненко передали соціальним працівникам 9 новеньких велосипедів. Працівники соцсфери запевняють, що з новим транспортом працюватиметься краще. Обійти тих, хто потребує їх допомоги, нелегко, а велосипедом буде швидше. Тому подарунком задоволені.

У кожного з соціальних працівників соціального центру по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян, пенсіонерів та інвалідів більше десяти підопічних. І в кожного треба побувати раз чи два на тиждень. Коли ж людина хвора і не може піднятися з ліжка, то доводиться й частіше провідувати. Тож находитися треба добряче, до вечора ноги гудуть. Жінки- соціальні працівники зраділи, що тепер є велосипеди.

Такий сюрприз піднесли своїм соціальним працівникам п’ять сільських рад. Так, Ряснянська сільська рада придбала три веломашини, по дві – Мезенівська і Грабовська, по одній – Бранцівська і Чернеччинська сільські ради. Тепер працівниці соціального центру, як то кажуть, на колесах.

1464268978_foto_7 1464268988_foto_6

«Перші дев’ять велосипедів – це лише початок, на разі тривають перемовини з іншими сільськими радами, в планах – всіх соціальних працівників району забезпечити велосипедами, адже питання обслуговування одиноких, престарілих громадян актуальне в кожному населеному пункті», – зазначив Юрія Яремчук.

Впевнений, що велосипедний «автопарк» територіального центру завдяки підтримці інших сільських голів поповниться, адже такий транспорт дуже необхідний соцпрацівникам, які обслуговують самотніх людей похилого віку у віддалених селах, куди краще дістатися власним транспортом, – резюмував  Віталій Савоненко.