Партійці «БПП «Солідарність» відвезли гуманітарну допомогу жителям Красногорівки та Авдіївки

Депутат облради Юрій Яремчук разом з колегами-депутатами в Краснопільській райраді Віталієм Савоненко та Вячеславом Тимошенко побували на сході України, де передали місцевим жителям та бійцям Сумської окремої мотопіхотної бригади, які обороняють одну з найскладніших ділянок у зоні проведення АТО в місті Авдіївка, продукти першої необхідності, харчові набори, будівельні матеріали та іншу гуманітарну допомогу.

Даний візит є відгуком на запрошення, яке надійшло від військово-цивільної адміністрації Красногорівки Мар’їнського району, яку очолює наш земляк Олег Ліванчук.

Під час зустрічі з Олегом Ліванчуком було обговорено актуальні проблеми, які необхідно вирішувати спільними зусиллями. У Красногорівці багато будинків та споруд, зруйнованих внаслідок обстрілів, які тут виникають постійно, адже місто знаходиться на лінії розмежування. Є будівлі, що вщент згоріли. Потребують відбудови школи, адже із п’яти функціонують лише дві, садочки, об’єкти соціальної сфери, житлові будинки. Два роки у місті немає газу, є проблеми із водопостачанням, та попри ці негаразди та постійні обстріли люди потихеньку повертаються до своїх домівок. Усі ці питання взяті на контроль для подальшого вирішення.

За словами Юрія Яремчука, існує особлива потреба в забезпеченні району будівельними матеріалами для ремонту шкіл та дитячих садочків, аби відновився навчальний процес та діти мали змогу отримати повноцінну освіту. Тож співпраця обов’язково продовжиться.

В знак дружньої допомоги Красногорівці від Сумщини в місті вже з’явилися вулиці Охтирська, Конотопська, в перспективі має з’явитися і Краснопільська.

«Ми передали для навчальних закладів Красногорівки спортивний інвентар та виготовлену Краснопільськимм учнями українську символіку, обереги, прапори. Плануємо надавати допомогу у вирішенні ряду проблемних питань матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців, серед яких є і наші земляки», – розповів Віталій Савоненко.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA