Володимир Дурноп’ян передав Білопільській ЦРЛ сучасний ехоенцефалограф

За ініціативи голови Білопільської райради, депутата фракції «БПП «Солідарність» було запропоновано головам місцевих рад району, під час планування місцевих бюджетів, передбачити кошти на придбання медичної апаратури, що дозволило спільними зусиллями зібрати необхідну суму. Днями завдяки новопридбаному ехоенцефалографу було врятовано життя людини.

На початку 2016 року до райради звернувся головний лікар Білопільської ЦРЛ Юрій Мартиненко, котрий розповів про гостру необхідність оновлення медичної апаратури. Особливу увагу лікар зосередив на застарілому ехоенцефалографу.

Ехоенцефалограф – прибор для дослідження головного мозку за допомогою ультразвуку, дозволяє виявляти об’ємні ураження мозку (пухлини, гематоми, абсцеси, чужорідні тіла), гідроцефалію, внутрішньо мозкову гіпертензію, набряк мозку.

Володимир Дурноп’ян відгукнувся на прохання головного лікаря, ініціював виділення коштів з бюджетів рад різних рівнів і менше ніж за три місяці необхідна сума була зібрана.

Під час зустрічі з персоналом лікарні Володимир Дурноп’ян зазначив, що найважливіший вклад коштів – це вклад в здоров’я громади. Очільник райради наголосив на тому, що фракція «БПП «Солідарність» буде і надалі наполягати на повному оновленні матеріальної бази лікарні.

CRL_1 CRL_4