Вікторія Гробова: «Людей не залишать напризволяще, ЖЕКи продовжать обслуговувати житлові будинки і після 1 липня 2016 року»

Про це депутат фракції «Солідарність» в Сумській міськраді, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку зазначила під час програми «Пряма мова» на телеканалі UA:СУМИ.

«Багато точиться розмов, що буде з будинками, мешканці яких не визначаться з формою управління до 1 липня. Хочу заспокоїти людей, якщо вони до 1 липня не визначаться з тією чи іншою формою управління будинком, то ЖЕКи продовжать обслуговувати будинки, які гарантовано забезпечать обслуговування інженерних мереж, будуть проводити підготовку будинків до опалювального сезону», – запевнила Вікторія Гробова.

Вона зазначила, що жителі не залишаться без необхідних послуг, у тому числі аварійного обслуговування, а також у людей залишиться право після 1 липня створювати ОСББ або змінити обслуговуючу організацію без створення ОСББ.

«Сумчанам не треба перейматися тим питанням, що на їх плечі ляже весь фінансовий тягар обслуговування будинку. По-перше, за законом влада повинна передати будинки з першим капітальним ремонтом, по-друге, на сьогодні міська рада розглядає всі можливості покращення стану будинків і, крім передбачених бюджетних коштів на капітальні ремонти, розглядається програма 70 на 30. Вподальшому влада буде допомагати людям з ремонтом», – зазначила Вікторія Гробова.

Не треба містянам хвилюватися і через субсидії, які, як виплачувалися, так і будуть продовжуватися виплачуватися, незалежно від вибраної форми управління, запевнила депутат.